Mısırda Darbe Müslüman Aleminin Kalbine Yapıldı

-1.247 kişi mi okumuş??-

Hımm.. 5 sene önce yazmışım bu yazımı..

Her müslüman bir kova su dökse, israil’i sel alır ” dediğimde Filistin için içimizden dökülenler ile notlarımızı almıştık. Ancak bugün daha büyük bir yangının alevini yükseltenler ile karşı karşıya olan Suskun , Aciz , Umursamaz bir ümmet var olduğunu görebiliyoruz.

Bizler belki de Adeviye meydanında değiliz ve bizlerin tanıdıkları gayet rahat bir şekilde yaşamlarına devam ederken orada masum insanlar ölüyorlar. Hayatlarımızı yaşarken ne kadar huzurluyuz ve ne kadar lüks içinde yaşıyoruz diye düşünmeden devam ediyoruz.

Filistin , Myanbar(Burma) , Çeçenistan , Doğu Türkistan , Irak Türkmenleri , Sudan , Somali , Pakistan , Afganistan , Etiyopya ve daha niceleri…  Bizler genel şartlarımızı bizleri yönlendirmek isteyen zihniyetlerin istekleri doğrultusunda yaptıkça sayılan coğrafyalarda yaşanılan acılar bitmeyecek ve daha da artacaktır.

Bugün Mısır da DARBE yapanların ve masum insanların kanlarını dökenlerin bir gün hesap verecekleri çok aşikar ancak onlar bunu bilemiyorlar. ALLAH elbette hesaplarını eksiksiz vereceklerdir de bizlerin üzerine düşenleri ne zaman yapacağımız konusunda bir belirsizlik var.

ALLAH onların yâr ve yardımcıları olsun…

Eskişehir Web Tasarım Merkezi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Devamını oku:
hzvahsi
Emrin Olur – Hz. Vahşi’den Günümüze Örnek Sabır

Bizler için özel bir sabır dersi , güzel bir örnek ve hayatın en dibinden en yüksek noktasına erişmenin bir örneği...

Kapat